Dom v Los Angeles, ktorý vlastní olympijská lyžiarka Lindsey Vonnová a jej bývalý partner, hokejista P.K. Subban, je na predaj. Podľa záznamov ponúkajú dom so štyrmi spálňami a šiestimi kúpeľňami v Beverly Hills za 7,175 milióna dolárov.

Vonnová (36) je bývalá šampiónka v alpskom lyžovaní, ktorá odišla do dôchodku v roku 2019, bola celkovou šampiónkou Svetového pohára v rokoch 2008 až 2010 a opäť v roku 2012. Počas svojej kariéry získala tri olympijské medaily vrátane zlata v súťaži v zjazdovom lyžovaní na hrách vo Vancouveri 2010. P.K. Subban (31) je obrancom tímu New Jersey Devils v NHL. Pár oznámil rozchod koncom decembra, po troch spoločných rokoch. 

Vila s rozlohou 5.564 m2 vyniká talianskou architektúrou. V zadnej časti rezidencie v tvare písmena L je luxusný bazén a wellness zakončený palmami, lemovaný živými plotmi. Vo vnútri rezidencie majú obytné priestory dramatickú dizajnovú paletu svetlíkov, stĺpov, vysokých stropov a sklenených stien. Kuchyňa je ukotvená dvojicou mohutných mramorových ostrovov a v obývacej izbe nájdete kamenný krb na mieru. Inde sú štyri spálne, šesť kúpeľní, priestranná kancelária a formálna jedáleň. Medzi technické vybavenie patria bezpečnostné kamery s vysokým rozlíšením a nabíjačka Tesla v garáži pre tri autá. (viď foto)

Podľa verejných záznamov sídlo športovci kúpili v apríli za 6,75 milióna dolárov. Na pol akrovom pozemku je momentálne vo výstavbe penzión, ktorý podľa agentúry ponúkne spálňu, kúpeľňu, obývaciu izbu a kuchyňu. S nehnuteľnosťou je možné kúpiť aj zbierku nábytku a umenia, ktorá bola väčšinou vyrobená pre tento dom na mieru.

Zdieľať.

Zanechať odpoveď