Bývalá olympijská lyžiarka sa spojila so švédskou značkou YNIQ, aby vytvorila novú sériu dizajnových lyžiarskych okuliarov v limitovanej edícii.

Počas nedávneho rozhovoru pre agentúru People predstavila Lindsey Vonnová v spolupráci s obchodným partnerom YNIQ (medzinárodným výrobcom inovatívnych okuliarov na zimné športy) novú kolekciu. Vonnová uviedla, že po svojej závodnej kariére hľadala vo svojom lyžiarskom oblečení „trochu väčší štýl a vyhlásila, že „YNIQ bol pre mňa v podstate perfektný. Obrovským benefitom značky boli pre ňu magnetické šošovky.

zdroj: yniq.se

Všetky okuliare Yniq majú patentovanú a ocenenú technológiu periférneho videnia ISPO, ktorá poskytuje najširšiu schopnosť periférneho videnia zo všetkých snehových okuliarov, ktoré sú v súčasnosti na trhu.

Tieto lyžiarske okuliare limitovanej edície boli navrhnuté Vonnovou spolu s tímom švédskych inžinierov a boli ručne vyrábané v Taliansku vo veľmi malom množstve – len 82 ks! Číslo symbolizuje jej rekordný počet víťazstiev na majstrovstvách sveta. Tieto prémiové okuliare majú jedinečné číslovanie LV1/82.

Majú mimoriadne široký remienok na vnútornej strane potiahnutý silikónom, aby okuliare nekĺzali. „Samonosné modulárne podpery sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele v zložitom tvare s povrchovou úpravou z ružového zlata a so striebornými zrkadlovými šošovkami.

Séria Model Nine bol doposiaľ najvyspelejším modelom okuliarov Yniq. Vybavený technológiou magnetických dynamických šošoviek (MDLT) spoločnosti Yniq, ktoré umožňujú používateľovi prispôsobiť sa meniacim svetelným podmienkam a výmenou šošoviek rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

Móda a funkcie boli pre mňa vždy dôležité na zjazdovkách, aj mimo nich.” Som nadšená, že môžem byť súčasťou kreatívneho a pokrokového tímu Yniq v ich bezkonkurenčnom lyžiarskom doplnku, uviedla Vonnová. Ich vášeň pre kvalitu, inováciu a štýl sa prirodzene zhoduje s mojou víziou, také by luxusné vysoko výkonné okuliare mali byť.

V deň uvedenia na trh, bola celá limitovaná edícia bleskovo vypredaná! – oznámila na svojom twitteri

Share.

Comments are closed.


Warning: Illegal string offset 'text' in /data/d/b/dbf1812d-1dab-4b8f-9af9-2d4077a77eb9/zizz.sk/web/wp-content/plugins/complianz-gdpr/integrations/plugins/amp.php on line 129