Športový fanúšik zistil, že jeho biologický otec je Bob Sheridan, známy komentátor MMA a bývalý boxer.

Simonovi Edwardsovi (40) sa podarilo nájsť svoju rodinu, ktorá mu odhalila pravdu o jeho otcovi. Vďaka nim sa Simonovi podarilo skontaktovať so svojim otcom Bobom, s ktorým je odvtedy v stálom kontakte. Simon sa chystá navštíviť svojho otca v Las Vegas, kde má sídlo za necelých 170 miliónov eur.
Simon vypátral svoju rodinu v Írsku a navštívil ich v roku 2019. Zistil, že jeho mama Rosemary Ruane zomrela v roku 1985, iba päť rokov po jeho narodení. Rosemary bola z deviatich detí silno veriacej katolíckej rodiny. Keď otehotnela, rozhodla sa odísť do Anglicka a dať dieťa po pôrode na adpociu.
Simon ako športový fanúšik Boba poznal, o to väčší šok bolo zistenie, že ide o jeho otca. Bob Sheridan odkomentoval už viac ako 10 000 zápasov.

Bob Sheridan sa v roku 1979 zastavil v hoteli v Írsku, ktorý vlastnila jeho rodina. V tomto hoteli pracovala aj Simonova mama Rosemary.
Syn sa v jeho živote objavil práve v deň, keď Bob pochoval svoju ženu Annie.

Simon pre média povedal: „Iba som mu poslal e-mail, že ma mrzí jeho strata. Vypýtal si moje číslo a každý deň si telefonujeme.
„Dalo mi to druhý dych a teším sa na stretnutie s juniorom v Las Vegas. Nemôžem sa dočkať, až si so synom dám pivo a spoznám ho. vyjadril radosť Bob.

Otcovstvo bolo potvrdené testom DNA, čo robí zo Simona jediného dediča obrovského majetku, ktorým známy komentátor disponuje (odhaduje sa, že zdedí približne 230 miliónov eur). Simon však naďalej berie svojich adoptívnych rodičov ako vlastných, keďže pri ňom stáli celý život.

Zdieľať.

Zanechať odpoveď