Aj známi herci čelia po konkurzoch odmietnutiu. Prinášame vám pohľad na známe tváre, ktoré sa zaujímali o herecké role, no nakoniec ich nedostali. Pozrite si, kto mohol hrať v známych filmoch.

Robert Pattinson sa uchádzal o rolu vo filme “Scott Pilgrim proti zbytku světa“.
Túto rolu nakoniec dostal Chris Evans.

Richard Shotwell / Invision / AP; Universal Pictures

Lucy Hale mohla byť obsadená ako Anastasia Steele vo filme “Päťdesiat odtieňov sivej“. Túto rolu jej vyfúkla Dakota Johnson, ktorej to Lucy praje, keďže priznala, že ju konkurz vystrašil, lebo nevedela do čoho ide.

Jordan Strauss / Invision / AP; Universal Pictures

Angelina Jolie , Gwyneth Paltrow a Reese Witherspoon, sa uchádzali o rolu vo filme “Bezmocná (Praštěná holka) (1995)“. Túto rolu Cher si zahrala nakoniec Alicia Silverstone.

Obrázky Getty / Paramount


Freddie Prinze Jr. takmer hral Spider-Mana v trilógii. Či by bol lepší ako Tobey Maguire, ktorý nakoniec Spider-mana hral?

Lucas Jackson / Reuters; Columbia Pictures

Miles Teller mal pôvodne hrať Sebastiana v “La La Land“, ale nahradil ho Ryan Gosling.

Jamie McCarthy / Getty Images a Summit Entertainment

Scarlett Johansson sa zúčastnila konkurzu na úlohu Judy Shepherdovej v pôvodnom filme “Jumanji“. V úlohe Judy sme nakoniec videli Kirsten Dunst.

Getty/ TriStar Pictures

Robert De Niro sa uchádzal o rolu v pôvodnom pokračovaní filmu “Krstný otec“.
Santino “Sonny” Corleone bola postava, o ktorú mal De Niro záujem. V pokračovaní filmu si De Niro síce zahral Vita Corleoneho, no v prvom filme si Santina „Sonnyho“ Corleoneho zahral James Caan.

Tasos Katopodis / Getty Images pre TBS; Paramount Pictures

Kurt Russell bol medzi poslednými vo výbere pre postavu Han Solo v “Star Wars“.
Ako Han Solo sa nakoniec preslávil Harrison Ford.

Getty / Lucasfilm

Jessica Alba sa zúčastnila konkurzu na úlohu Agentky 99 vo filme “Dostaňte agenta Smarta“. Namiesto Alby si zahrala agentku Anne Hathaway.

Getty/ Warner Bros Pictures

Britney Spears si chcela zahrať po boku Ryana Goslinga vo filme “Zápisník jednej lásky“. Nebola jedinou, ktorá sa o túto rolu zaujímala. Po boku známeho herca si chceli zahrať aj Reese Witherspoon,  Jessica Biel  a  Jessica Simpson. Postavu Allie si nakoniec zahrala Rachel McAdams.

Getty/ New Line Cinemas

Jennifer Lawrence sa zúčastnila konkurzu na úlohu Belly Swanovej v sérii filmov “Twilight“. Aj keď skončila v inej legendárnej filmovej sérii, Jennifer Lawrence pôvodne mala záujem o rolu vo filme Twilight. Túto postavu v upírskej sérii si zahrala Kristen Stewart.

Getty/ Summit Entertainment

Jennifer Lawrence tiež absolvovala konkurz do filmu “Ľahko ju zbaliť” známeho aj ako “Panna nebo orel”. Namiesto toho rolu dostala jej kamarátka Emma Stone.

MARIO ANZUONI/Reuters; Screen Gems

Matthew McConaughey si myslel, že jeho konkurz do filmu „Titanic“ dopadol dobre, ale úlohy sa nedočkal. Napriek jeho pocitom z konkurzu dostal túto ikonickú rolu Leonardo DiCaprio.

MARIO ANZUONI / Reuters; Paramount Pictures

Brie Larson si chcela zahrať Katniss v sérii “Hry o život“, ktorú dostala Jennifer Lawrence. Svojej série sa však dočkala aj Brie (Captain Marvel), síce neskôr, ale predsa. Brie sa o svojich odmietnutiach rozrozprávala aj na youtube, kde zaznelo omnoho viac.

Jon Kopaloff / Getty Images; Murray Close / Lionsgate

Meryl Streep bola odmietnutá na konkurze do filmu “King Kong“. Meryl má z konkurzu aj zlú spomienku. Na konkurz ju priviedol syn talianskeho producenta. Producent Agostino “Dino” De Laurentiis sa opýtal syna, že prečo mu vodí takú škratu, nevedel však, že Meryl Streep hovorí po taliansky. Meryl sa teda ospravedlnila, že nie je dosť pekná, aby hrala v “King Kongovi”. Rolu získala Jessica Lange.

P / Jordan Strauss; Paramount Pictures

Bradley Cooper absolvoval konkurz na superhrdinu “Green Lantern“. Túto postavu si nezahral, ale do sveta superhrdinov prerazil, keďže dabuje Rocketa. Rolu vo filme získal Ryan Reynolds.

Neilson Barnard / Getty Images; DC Comics / Warner Bros

Tom Holland sa na konkurze do “Hviezdynch vojen” neudržal a vybuchol od smiechu. Stalo sa tak, keď skúšali dialóg s R2-D2. Vo chvíli, keď herec povedal svoju repliku ” Musíme sa vrátiť na loď” sa ozvalo “Bleep, bloop bloop , píp, bloop”, to herec nevydržal a začal sa smiať. Rolu zjavne nedostal a nakoniec si ju uchmatol John Boyega.

Mike Marsland / WireImage / Getty Images; Lucasfilm

Share.

Comments are closed.


Warning: Illegal string offset 'text' in /data/d/b/dbf1812d-1dab-4b8f-9af9-2d4077a77eb9/zizz.sk/web/wp-content/plugins/complianz-gdpr/integrations/plugins/amp.php on line 129