V tomto článku nájdete celebrity, o ktorých sa už hovorí menej. Niektoré z osobností zmenili odbor, kvôli drogám, o iné zas nebol záujem.

1. Steven Seagal

foto: Pinterest

Herec známy z akčných filmov, ktoré naše televízie stále reprízujú a jeho majetok sa odhaduje na 16 000 000 dolárov, nebol dlhšie obsadzovaný do úspešnejších filmov. V súčasnosti pracuje, ako zástupca šerifa v Novom Mexiku.

2. Brittany Ashton Holmes

foto: Pinterest

Zahrala si v niekoľkých známych filmoch, no dnes si na ňu už skoro nikto nespomenie. Brittany Holmes začala svoju hereckú kariéru v piatich rokoch a odhaduje sa, že na filmoch zarobila milión dolárov. Mala najlepší život, aký si dieťa môže priať, ale šťastie sa obrátilo. V súčasnosti pracuje pre Starbucks.

3. Amanda Bynes

foto: Pinterest

Amanda bola na chvíľu senzáciou a zahrala si v mnohých filmoch a to po boku známych hercov. Tak, ako mnohé známe tváre, tak aj Amanda prepadla drogám. Jej kariéra bola na vrchole v roku 2007, keď bola 50. najlepšie platenou celebritou do 21 rokov. Amanda sa rozhodla opustiť herecký priemysel a rozhodla sa vkročiť do sveta módy.

4. Carrie Henn

foto: Pinterest

Carrie si zahrala iba sérii filmov Votrelec, za čo zinkasovala niečo cez milión dolárov. Zahrala si so Sigourney Weaver, poznal ju na chvíľu celý svet, no dnes ani nevieme čo robí.

5. Angus T Jones

foto: Pinterest

Všetci ho poznáme zo seriálu Dva a pol chlapa, kde sa preslávil ako Jake Harper.
Herca časom unavovalo hrať jednoduchého chlapca a párkrát verejne kritizoval seriál a nabádal ľudí, aby ho nepozerali. Herec sa pridal k Adventistom siedmeho dňa (cirkev) a začal pracovať pre reklamnú agentúru.

6. Vanilla Ice

foto: Pinterest

Vanilla Ice je v prvom rade známy ako raper, hudobnú kariéru si spestril hereckou kariérou. V súčasnosti sa venuje realitám, je investorom aj inovátorom v oblasti domov. Živí sa predajom nehnuteľností a učí o nich aj nových investorov.

7. MC Hammer

foto: Pinterest

MC Hammer a jeho song U Can’t Touch This neunikol nikomu. Niektorí máme ešte v pamäti, keď tento song použil Eurotel v reklame “Chcem tašku”.
MC Hammer, žil na vysokej nohe a tak sa mu nahromadili časom dlhy. Nevedel si odvyknúť od hviezdneho štýlu ani po tom, čo jeho zárobky klesli a tak sa rozhodol pre bankrot. Momentálne organizuje svadby, vyvíja aplikácie pre iPad a prednáša na jednej z univerzít Ivy League.

Share.

Comments are closed.


Warning: Illegal string offset 'text' in /data/d/b/dbf1812d-1dab-4b8f-9af9-2d4077a77eb9/zizz.sk/web/wp-content/plugins/complianz-gdpr/integrations/plugins/amp.php on line 129