Tori White má len 21 rokov, ale dá sa povedať, že má za sebou životnú zmenu.
Na nepoznanie sa zmenila po tom čo sa vzdala “depresívnych jedál”, ako ich sama nazýva.

Vážila neuveriteľných 107 kí z ktorých dokázala schudnúť za deväť mesiacov o 50 kilogramov. Dnes je osobnou trénerkou.
Tori nezvládala svoj zlý duševný stav a útechu nachádzala v jedle.
Pre Liverpool Echo povedala : „Stále som vynechávala raňajky a vždy som mala dva obedy. Mama mi každý deň zabalila obed a vždy som si išla do školského bufetu pre ďalší. Po ceste domov som sa zastavovala v KFC, následne som si dala čaj s mamou a potom toast pred spaním. ” Keď mala zlý deň prišla domov, objednala si veľkú pizzu, zemiačiky a chicken strips. Po jedle si dala celú zmrzlinu a zakončila to fľašou Coca-coly. Toto kombo, ktoré zvládla na posedenie volala “depresívne jedlo”.
Pri spomienke na to, hovorí ” Malo by to byť fyzicky nemožne.” . Tori neprispelo k dobrému duševnému zdraviu ani to, že v škole nikdy nezapadla do kolektívu.
Nemá pocit, že by ju na škole šikanovali. Jednoducho sa nemohla zapájať do rozhovorov s dievčatami o chlapcoch alebo o tom, čo si ktorá kúpila. Tori si nemohla obliekať veci, ktoré boli štýlové, lebo sa do nich nezmestila. Bola si sebou tak neistá, že nechodila ani na večierky a podobné akcie. Nešlo pri tom o to, že by nenávidela svoje telo, ona nenávidela seba.
Na dovolenke v Turecku ostávala v izbe lebo sa hanbila ísť k bazénu. Mama jej už vtedy ponúkla, že jej zaplatí trénera, no ona nechcela.
Zlom nastal pred maturitou
Pri nákupe šiat na blížiaci sa maturitný ples Tori zistila, akú má veľkosť. Tento moment bol pre mladé dievča kľúčoví. K zmene sa nestavala ako k diéte, tých už skúsila mnoho, postavila sa k tomu, ako k životnému štýlu.
Zmenu, ktorú úspešne dosiahla si môžete pozrieť na fotografiách.

Share.

Comments are closed.