Cameron Diaz sa preslávila v roku 1994 filmom Maska, kde si zahral hlavnú úlohu Jim Carrey. Vtedy 21 ročnej herečke táto rola otvorila dvere do filmového priemyslu dokorán. Zahrala si v mnohých známych filmoch, z ktorých najvýraznejšími boli Niečo na tej Mary je, Charlieho anjeli, Shrek, a iné.
V decembri 2019 Cameron Diaz porodila svoje prvé dieťa, dcéru Reddix Maden. V tom istom roku sa objavila Cameron aj v dokumente, ktorý sa zaoberal sexuálnym škandálom, okolo Harvey Weinsteina.
Herečka sa vyjadrila, že si momentálne nedokáže predstaviť natáčanie filmu, keďže rodina je pre ňu na prvom mieste a určite by neodložila tak malé dieťa na 15 hodín natáčania bokom. Na otázky, či sa niekedy vráti k herectvu odpovedala “Nikdy nehovor nikdy.” .
Momentálne jediná pracovná činnosť (okrem rodičovstva) je práca na vlastnej značke vína. Víno Avaline prezentujú ako čisté víno z hrozna bez chemikálii. Zdravému štýlu sa venuje Cameron aj na svojich sociálnych sieťach.
V každom prípade si herečku radi opäť pozrieme v dobrom filme.

Share.

Comments are closed.


Warning: Illegal string offset 'text' in /data/d/b/dbf1812d-1dab-4b8f-9af9-2d4077a77eb9/zizz.sk/web/wp-content/plugins/complianz-gdpr/integrations/plugins/amp.php on line 129